محصولات انتخاب شده

صورت حساب و پرداخت

متشکریم ، سفارش شما دریافت شد.

  • شماره سفارش: 2972
  • تاریخ: 1401-04-18
  • قیمت نهایی: ۵۸۰.۰۰۰ تومان
  • روش پرداخت: خرید به روش کارت به کارت

برای دانلود فایل‌های دوره می‌توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

لطفاً حداکثر تا یک‌ساعت پس از ثبت سفارش، مبلغ سفارش را به شماره کارت بالا واریز کرده و اطلاعات سفارش و واریز را در فرم زیر وارد نمایید.

دریافت رمز ویدیوها

درصورتی که تا به‌ حال کد یکتای سیستم خود را برای ما ارسال نکرده‌اید، این فایل را در سیستم ویندوزی که می‌خواهید دوره را در آن مشاهده نمایید اجرا کرده و کد یکتای ایجاد شده در آن توسط فرم زیر ارسال نمایید. اگر الان شرایط اجرای این فایل را ندارید، این فرم را از طریق صفحه (حساب کاربری من >> کد یکتا) نیز می‌توانید مشاهده، تکمیل و ارسال نمایید.

پس از ارسال فرم، کد یکتای سیستم شما بررسی شده و رمز ساخته شده را از طریق پیامک به شماره وارد شده شما در هنگام ثبتنام ارسال خواهیم کرد. همچنین از طریق صفحه حساب کاربری من >> سفارش‌ها >> نمایش نیز می‌توانید رمز ارسال شده را مشاهده نمایید. ارسال رمز ممکن است از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد، پس لطفاً صبور باشید و در صورت هرگونه مشکل با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

پشتیبانی ویژه دوره

این دوره شامل پشتیبانی کامل از مطالب ویدیوها تا روز آزمون کنکور است.

پس از خرید دوره، از طریق پشتیبانی سایت، زمانی را جهت برقراری تماس تلفنی با کارشناس جهت شرح وضعیت تحصیلی و زمانی خود تنظیم نمایید. پس از تماس کارشناس با شما، برنامه‌ای شخصی سازی شده برای مشاهده جلسات دوره دریافت می‌کنید و می‌بایست مطابق با آن به یادگیری دوره بپردازید. در طول اجرای این برنامه، با کارشناس در ارتباط خواهید بود و در صورت نیاز به تغییر برنامه، اینکار انجام می‌پذیرد.

همچنین آزمون‌هایی پس از مشاهده میزان مشخصی از دوره، به صورت منظم از شما گرفته خواهد شد و نتایج آن در نحوه برنامه ریزی ادامه دوره تأثیر خواهد گذاشت.

در طول مدت مشاهده دوره، سوالات خود از محتوای آموزش را (از درسنامه تا حل تست‌های دوره) از طریق پشتیبانی مطرح فرمایید. به سوالات شما در زمان مناسب پاسخ داده خواهد شد تا آموزشی کامل شکل گیرد.

هر ماه یک همایش رایگان به صورت آفلاین در اختیار شما قرار داده خواهد شد و در آن تست‌های آزمون‌های آزمایشی مرتبط با فصل حل خواهد شد.

همچنین همایش‌های آنلاین رایگان دیگری نیز با اطلاع قبلی به خریداران دوره، برگزار خواهد شد.

ورود / عضویت
کد تایید به شماره موبایل شما ارسال میشود
ارسال مجدد کد یکبار مصرف(00:30)